O klubie

Karate Kanku

Kanku to symbol Karate Kyokushin. Kata Kanku w karate tradycyjnym zaliczane do form mistrzowskich, w którym ręce wznoszą się ku górze do pozycji, gdy przy otwartych dłoniach i odwiedzionych kciukach opuszki palców wskazujących i kciuków stykają się.

Palce to ostre wierzchołki – wskazujące skrajność, szczyt. Szersze odcinki dłoni
– okolice nadgarstków oznaczają siłę, a środek oznacza nieskończoność, głębię. Cały symbol Kanku umieszczony jest w okręgu co oznacza ciągłość, doskonałość
i okrężny ruch.

Klub Karate Kanku to miejsce, w którym dzieci i młodzież poznają zasady uczciwej rywalizacji i wychowania w duchu prawdy. Dzięki filozofii karate uczą się w naturalny sposób dyscypliny oraz szacunku dla starszych. Odpowiednio dobrany trening to recepta na zrównoważony rozwój fizyczny i psychiczny młodego człowieka.

Dodatkowo zdobywanie kolejnych stopni symbolizowanych kolorem pasów, wpływa pozytywnie na samoocenę i umacnia nawyk ciągłego doskonalenia swoich umiejętności u dziecka. Karate pozwala przygotować młode osoby do osiągania sukcesów zarówno w sporcie jak i późniejszym codziennym życiu.

Dorośli dzięki karate będą sprawniejsi i silniejsi, zarówno fizycznie jak i mentalnie. Dzięki zróżnicowanemu treningowi przezwyciężamy swoje słabości, rozwijamy umiejętności i kodujemy swój organizm na przekraczanie kolejnych barier. 

Cel to osiągnięcie fizycznej i psychicznej dyscypliny wewnętrznej, która jest doskonałym sposobem na pozbycie się stresu wszechobecnego w dzisiejszych czasach

Zapraszamy na treningi dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy zajęcia grupowe i  indywidualne w kilku lokalizacjach w Warszawie.

Sadyba

Pantera Family & Sport Club

Wilanów

Centrum Kultury Wilanów

Mokotów

Szkoła Podstawowa nr 212

Treningowy rozkład jazdy w pierwszym tygodniu maja.

DOJO Pantera – między 1-3 maja nie ma treningów (grilujemy).
CKW Kolegiacka – miedzy 1-7 maja nie ma treningów 
 
Treningi w tygodniu majowym:
04.05 czwartek – trening łączony dla wszystkich sekcji
(CKW i Pantera) w Dojo Pantera ul. Powsińska25
  •  16.30 grupy A Pantera i CKW A (początkujące)
  • 17.15 grupa B1 Pantera i CKW B
  • 18.00 grupa A2/B2 Pantera
  • 18.45 grypa C Pantera i CKW C
  • 19.30 grupy D
Sobota 06.05 – Dojo Pantera
  • 11.00-12.30 trening grup C
Kanku Power Training ( 1-7.05 przerwa)
  • startujemy od 08.05 na godz 20.30 (nie ma porannego trenigu).